Hakkımızda

Lider Platform Hidrolik Makine ve Mühendislik Sanayi Ticaret Limited Şirketi;

20 yıla aşkın süredir kaldırma ürünleri ve ekipmanlarının yük platformları imalatı, servis olarak hizmet veren firmamız ;

Gelişen Dünya şartlarının zorlaşması, enerji ve zaman tasarrufu açısından, talepler doğrultusunda ihtiyaçlara göre hidrolik yük platformu, engelli lift, araç kaldırma, hidrolik makaslı platformlarına gereksinimler artmıştır. Bu nedenle sizlere daha akılcı, kalıcı çözümler sunmayı amaçlayan firmamız, kendini de her konu da yenileyerek ve hedef büyüterek siz değerli müşterilerine daha iyi hizmet verebilmek için kurumsal kimlik ve yönetim sistemini yenileme ihtiyacı duymuştur.

Bundan güç ve ilham alan firmamız, yılların tecrübesi ve birikimini birleştirerek, sizlere daha iyi hizmet vermeyi hedeflemiştir.

Sektörün lideri olarak, yük asansörü ve engelli lifti, makaslı platformlar, araç asansörleri ayrıca tüm kaldırma platformları yelpazesine ek olarak, siz değerli müşterilerimizin projeleri doğrultusunda depolama, fabrikalarda, mağazalarda ve atölyelerin içinde kullanacağı sayısız ihtiyaç ve uygulamalarınıza uygun özel projeleriniz için de ÇÖZÜM ORTAĞI olarak da her zaman yanınızda olmaktan büyük onur duymuştur.

Lider Platform Hidrolik Makine ve Mühendislik Sanayi Ticaret Limited Şirketi, üretim, kalite kontrol ve satış sonrası desteği ile tam entegre bir şirketin tüm fonksiyonlarını yürütmektedir.

Tüm ürünler, özel olarak tasarlanmış olup, kullanım amaçlarına göre geliştirilmiş, Avrupa güvenlik ve kalite standartlarında üretilmektedir.

Firmamız ve ürünlerimiz; Kalite Yönetim Sistemi ISO 9001:2015 ve CE belgeleriyle sertifikalandırılmıştır.

Lider Platform; Endüstrinin önde gelen profesyonel olarak çalışan firmalar ile de işbirliği içindedir. Buna ek olarak bir çok firmaya imalatçı olarak da hizmet vermektedir ve ürünlerini pazara sunmaktadır.

Gücü, güvenilirliği ile birlikte ürünlerinin, uzun zaman çalışma ömrü boyunca da çok az bakım ve arızalar verdiğinden dolayı maliyet olarak da müşterilerimizin bu nokta da tercih edilmesini sağlamayı prensip edinmiş ve Lider kuruluş olarak kalıcılık kimliğini üstlenmiştir.

Lider Platform şimdi, sağlam olarak uluslararası alanda tanınan firmalar ve basiretli müşterileri ve tedarikçileri ile uzun vadeli bir taahhüt işleri yürütmektedir.

Saygılarımızla.

Çözüm Ortağınız .